Recenze VPN

CyberGhost VPN
9,8
Celkově nejlepší
Cyberghost VPN, poháněná 15 lety odborných znalostí, je nejlepší volbou, pokud chcete chránit své osobní údaje před zvědavýma očima úřadů a hackerů.
Private Internet Access
9,5
Skvěle
Bezpochyby nejbezpečnější VPN, která je dnes k dispozici. To, co lidé oceňují na této službě VPN, je její přísná politika nulových protokolů a jejich silný závazek udržovat úplnou anonymitu online.
ExpressVPN
9,3
Velmi dobré
Jedna z nejlepších všestranných VPN služeb. Super rychlá a bezpečná, s více než 3000 servery ve více než 90 zemích. Říct, že ExpressVPN doporučujeme je slabé slovo...
Surfshark
9,1
Velmi dobré
I když je Surfshark novinkou v seznamu nejlépe hodnocených VPN, stále je velmi perspektivní. Tato VPN vám poskytne naprostou digitální svobodu, působivou rychlost a spolehlivé zabezpečení.
Atlas VPN
8,9
Dobré
Atlas VPN má pravděpodobně nejlepší nabídku, pokud jde o bezplatnou službu VPN s neomezenou šířkou pásma a silnými bezpečnostními protokoly. Není divu, že ještě lepší zkušenost získáte, když si předplatíte jejich prémiovou službu.
Zenmate VPN
-
Nabídka není k dispozici
Jednoduché a přímočaré uživatelské rozhraní ZenGuard ZenMate VPN z něj dělá solidní volbu pro začátečníky s VPN, kteří nechtějí žádné starosti.
ProtonVPN
8,8
Dobré
Naše testy ukazují, že ProtonVPN to s vaším internetovým zabezpečením, ochranou soukromí a svobodou myslí smrtelně vážně. Mají dobře navržené aplikace, které jsou nejen open-source, ale také jsou nezávisle kontrolovány. Jejich dlouhodobé předplatné může být dražší než většina VPN, ale získáte šířkou pásma neomezenou, funkcemi kvalitně zabezpečenou a rozsáhlou síť serverů a mnohem více.
HideMyAss!
-
Nabídka není k dispozici
Říká se, že máte 3 sekundy na to, abyste udělali dobrý první dojem. HideMyAss! vyhrává už svým názvem a dále zaujme vynikajícími službami, přívětivým rozhraním a rychlostí.
SaferVPN
-
Nabídka není k dispozici
Používání VPN pro hraní her? Nehledejte nic jiného než SaferVPN. Malá latence znamená, že tato služba byla optimalizována pro vás. Nikdy neztrácejte svou výhodu kvůli zpožděním a lagům v celé síti.