Recenze VPN

CyberGhost VPN
9,8
Celkově nejlepší
Cyberghost VPN, poháněná 15 lety odborných znalostí, je nejlepší volbou, pokud chcete chránit své osobní údaje před zvědavýma očima úřadů a hackerů.
Private Internet Access
9,5
Skvěle
Bezpochyby nejbezpečnější VPN, která je dnes k dispozici. To, co lidé oceňují na této službě VPN, je její přísná politika nulových protokolů a jejich silný závazek udržovat úplnou anonymitu online.
ExpressVPN
9,3
Velmi dobré
Jedna z nejlepších všestranných VPN služeb. Super rychlá a bezpečná, s více než 3000 servery ve více než 90 zemích. Říct, že ExpressVPN doporučujeme je slabé slovo...
NordVPN
9,1
Velmi dobré
Vyhrála mnoho cen. Milovaná některými z největších technologických blogů. Rychlá a super soukromá. NordVPN splňuje všechny požadavky!
Surfshark
8,9
Velmi dobré
I když je Surfshark novinkou v seznamu nejlépe hodnocených VPN, stále je velmi perspektivní. Tato VPN vám poskytne naprostou digitální svobodu, působivou rychlost a spolehlivé zabezpečení.
TotalVPN
8,8
Dobré
Po naší obsáhlé recenzi TotalVPN je náš výsledek vlastně poměrně jasný: TotalVPN mistrovsky kombinuje užitečnost, rychlost a důvěryhodnost. Vychází tak jako špičková volba pro každého, kdo hledá účinné a robustní zabezpečení na internetu. Díky špičkovým aplikacím spojených s rozsáhlým výběrem serverů po celém světě jde o vhodnou volbu pro všechny nové i zkušené uživatele VPN.