Recenze Private Internet Access

9,5
Skvěle
Náš verdikt: Bezpochyby nejbezpečnější VPN, která je dnes k dispozici. To, co lidé oceňují na této službě VPN, je její přísná politika nulových protokolů a jejich silný závazek udržovat úplnou anonymitu online.
Dostat Private Internet Access - Chraňte své soukromí!
Neomezený přístup k serverům z celého světa. Ta nejvyšší rychlost. Získejte nejlepší nabídku prostřednictvím našeho odkazu...
www.privateinternetaccess.com/special-offer

Jedinečné výhody

• Přísné zásady bez protokolů
• Masivní síť s více než 3 267 bránami
• Podporuje 10 zařízení současně
• Rychlé a anonymní stahování velkých souborů
• Uživatelsky přívětivé rozhraní
• Nabízena jako nejvíce anonymní VPN služba

Pozadí společnosti

Společnost Private Internet Access neboli PIA je softwarová společnost, kterou v roce 2010 založil Andrew Lee a která pod stejným názvem nabízí osobní virtuální privátní síť neboli VPN. V současné době sídlí v oblasti Velkých jezer na středozápadě USA a zaměstnává více než 50 lidí. V listopadu 2019 společnost PIA koupila firma Kape Technologies, stejná firma, která stojí za dvěma dalšími konkurenčními VPN, Cyberghost a Zenmate.

Funkce VPN

Private Internet Access nabízí neomezenou šířku pásma a také tvrdí, že blokuje reklamy, malware a trackery. Lidé se však k této službě VPN přiklánějí především kvůli přísné politice nulového zaznamenávání a silnému závazku zachovávat naprostou anonymitu online. Trvají na tom, že Private Internet Access „neshromažďuje ani nezaznamenává žádný provoz ani používání své virtuální privátní sítě (VPN) nebo proxy serveru“.
Společnost PIA dále chrání soukromí svých uživatelů online tím, že používá šifrovací technologii vojenské úrovně a k zabezpečení a šifrování vašich soukromých dat využívá standardní protokol OpenVPN. Kromě toho PIA nabízí také ochranu proti úniku DNS, úniku IP, blokování reklamy MACE (není v aplikaci pro iOS) a důležitou funkci kill switch, která zajišťuje, že vaše skutečná IP adresa nebude nikdy odhalena online v případě, že služba VPN selže. To nejlepší na tom všem? Bezpečnostní funkce PIA v aplikaci si můžete přizpůsobit podle svých potřeb a preferencí!

Pokud vaše domácnost obsahuje více připojených zařízení, jistě vás potěší, že služba Private Internet Access umožňuje používat až 10 zařízení současně s jedním účtem. To je dvojnásobek toho, co získáte u většiny VPN. PIA také nabízí specializované aplikace pro všechny hlavní platformy včetně Windows, macOS, iOS, Androidu a Linuxu. Navíc si můžete nakonfigurovat router tak, aby prostřednictvím funkce OpenVPN pokrýval připojení Wi-Fi celé domácnosti. Kromě toho PIA nabízí také rozšíření pro prohlížeče Chrome, Firefox a Opera a má přiměřeně velkou síť s více než 3 267 servery ve 29 zemích.

Platformy a zařízení

windowsmaclinuxandroidioschromefirefoxopera

Umístění serveru

United StatesUnited KingdomCanadaAustraliaGermanyNew ZealandSwedenNetherlandsNorwayDenmarkFinlandSwitzerlandFranceBelgiumAustraliaCzech RepublicRussian FederationIrelandItalySpainHungaryBulgariaPolandUkraineTaiwanSingaporeJapanIsraelMexicoIndia

Ceník

V porovnání s konkurenčními službami VPN s podobnými funkcemi je služba Private Internet Access dostupná za velmi rozumnou cenu. V době psaní tohoto článku si ji můžete předplatit měsíčně za pouhých 220 Kč nebo za 130 Kč, pokud se zaregistrujete na 6 měsíců. Za své peníze dostanete nejvíce, když zaplatíte za rok předem, protože cena klesne na pouhých 70,- měsíčně. Jediná věc, která by vás mohla odradit, je absence bezplatné zkušební verze. Místo toho PIA nabízí 30denní záruku vrácení peněz. U jiných služeb VPN máte vždy nárok pouze na jedno vrácení peněz. To je vše. PIA je mnohem velkorysejší. Řekněme, že jste si zakoupili předplatné, zrušili ho a dostali zpět peníze. O tři měsíce později jste se rozhodli zkusit to znovu, jen abyste to znovu zrušili. Pokud jste stále v záruční době, můžete získat další náhradu.

Snadné použití

Na první pohled by se mohlo zdát, že je aplikace určena pro technicky zdatné lidi, ale ve skutečnosti má velmi intuitivní rozhraní. Instalace je poměrně rychlá a vše jsme nastavili během chvilky. Jak jsme již zmínili, aplikaci si můžete přizpůsobit podle svých potřeb a je také k dispozici v 19 různých jazycích. A pokud jste zapomnětlivý typ, můžete si aplikaci zobrazit v režimu podrobného zobrazení, který obsahuje připomínku, kolik dní vám zbývá do konce předplatného.

Rychlost a spolehlivost

Dalším důležitým aspektem je rozhodně rychlost a spolehlivost, a proto jsme se rozhodli otestovat PIA připojením k několika soukromým místům přístupu k internetu. Po zaznamenání doby připojení, ověření umístění serveru a spuštění testů pingu byly výsledky ohromující. Výsledky testů umístění ukázaly, že každý server odpovídá inzerovanému umístění. Pokud jde o dobu připojení, soukromý přístup k internetu si vedl opravdu, opravdu dobře. Když jsme testovali jiné VPN, většina z nich měla průměrně rychlost mezi 150-200Mb/s, ale PIA nás překvapila průměrnou rychlostí 314Mb/s s nejrychlejší rychlostí připojení 452 Mb/s. Při zapnutí této sítě VPN je pokles sotva znatelný, pouze asi o 4 %.

Zákaznická podpora

Stránka podpory společnosti PIA je velmi přehledná a snadno ovladatelná. Najdete zde záložku Znalostní databáze s množstvím zdrojů a také záložku Průvodci, která obsahuje mnoho přehledných návodů k instalaci a řešení problémů. Private Internet Access také nabízí nepřetržitou podporu v angličtině s přístupem na živý chat od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00 (amerického času MST). Můžete je také kontaktovat prostřednictvím e-mailu a obvykle odpovídají poměrně rychle.

Sečteno a podtrženo

Private Internet Access nabízí robustní službu VPN s řadou pokročilých funkcí, uživatelsky přívětivým rozhraním a současným připojením až 10 zařízení. Funguje prakticky na všem s působivým výkonem za rozumnou cenu. Pokud by se dalo něco vytknout, byla by to absence bezplatné zkušební verze. Má však 30denní záruku, takže můžete snadno získat své peníze zpět, pokud si to rozmyslíte.
Dostat Private Internet Access - Chraňte své soukromí!
Neomezený přístup k serverům z celého světa. Ta nejvyšší rychlost. Získejte nejlepší nabídku prostřednictvím našeho odkazu...
www.privateinternetaccess.com/special-offer
Napsat recenzi na Private Internet Access
Podělte se o své myšlenky, abyste pomohli ostatním.
Captcha
Private Internet Access Uživatelské Recenze
  • „Snadné nastavení a použití, žádný dopad na rychlost. Doporučuji“
  • „Potřeboval jsem VPN. Poté, co jsem udělal nějaký výzkum a mluvil s různými lidmi, jsem se rozhodl pro PIA. Funguje to dobře pro naše potřeby. Žádné stížnosti a náklady jsou přiměřené IMO.“
Dostat Private Internet Access - Chraňte své soukromí!
Neomezený přístup k serverům z celého světa. Ta nejvyšší rychlost. Získejte nejlepší nabídku prostřednictvím našeho odkazu...
www.privateinternetaccess.com/special-offer