Recenze Zenmate VPN

-
Nabídka není k dispozici
Náš verdikt: Jednoduché a přímočaré uživatelské rozhraní ZenGuard ZenMate VPN z něj dělá solidní volbu pro začátečníky s VPN, kteří nechtějí žádné starosti.
Dostat Private Internet Access - Chraňte své soukromí!
Neomezený přístup k serverům z celého světa. Ta nejvyšší rychlost. Získejte nejlepší nabídku prostřednictvím našeho odkazu...
www.privateinternetaccess.com/special-offer

Souhrnná recenze

Společnost ZenMate, založená teprve v roce 2013, se rychle stala jedním z nejpopulárnějších poskytovatelů VPN hlavně díky rychlé konektivitě a intuitivnímu rozhraní. Společnost ZenMate, která má v současné době sídlo v německém Berlíně, nedávno oslavila významný milník v dosažení 45 milionů instalací po celém světě.

ZenMate poskytuje připojení VPN pomocí protokolu IPsec a je přístupná prostřednictvím desktopového klienta, rozšíření prohlížeče nebo mobilní aplikace. Mezi hlavní body patří 100% zaručená zásada bez protokolu, více než 3600 serverů ve více než 74 zemích, vestavěná ochrana proti úniku DNS a funkce Kill Switch.

Pro mnoho lidí, včetně těch, kteří nejsou technicky zdatní, je snadno použitelný, má dostatek funkcí, dostatečný počet umístění a dostatečnou rychlost. Pokud hledáte službu VPN, kterou byste mohli používat k prohlížení webu a obecnému zabezpečení, ZenMate rozhodně stojí za vyzkoušení.

Soukromí / Anonymita

ZenMate si zakládá na anonymitě a soukromí. Pro začátek ZenMate podporuje Advanced Encryption Standards neboli AES. Jen pro představu, jak je to bezpečné, je to stejná metoda šifrování, kterou používá federální vláda a společnosti z žebříčku Fortune 500. Jejich rozšíření prohlížeče využívají 128bitové šifrování AES, zatímco mobilní a desktopoví klienti používají 256bitové šifrování AES.

Pro své bezpečnostní protokoly nabízí ZenMate VPN 1Kev2, L2TP a OpenVPN, což z něj udělalo jednu z nejvšestrannějších VPN služeb.

Funkce Kill Switch je další nutností, kterou tato služba poskytuje. Jedná se o bezpečnostní opatření, které automaticky ukončí relaci v okamžiku, kdy se signál stane nezabezpečený. To poskytuje další úroveň ochrany tím, že zajišťuje, že vaše soukromá a citlivá data nejsou nikdy ohrožena.

ZenMate také tvrdí, že dodržuje přísnou zásadu nulových záznamů, a tvrdí, že všechny vaše online aktivity zůstávají anonymní od okamžiku, kdy stisknete tlačítko v jejich aplikaci. To znamená, že můžete být klidní, že se k vaší historii prohlížení nebo citlivým údajům nedostanou žádné nepoctivé osoby. Jistě vás také potěší, že inzerenti nemohou využívat vaše preference a osobní údaje k tomu, aby vás bombardovali reklamami na základě vaší historie prohlížení a zájmů.

Rychlost a spolehlivost

Čekání na načtení webové stránky je naprostá ztráta času. ZenMate VPN vás naštěstí čekat nenechá. Pro co nejlepší zážitek z prohlížení se samozřejmě musíte připojit k serveru, který je nejblíže vaší fyzické poloze. ZenMate VPN jsme otestovali pomocí nástroje SpeedTest a zkusili jsme se připojit k americkému serveru na druhém konci světa. Naše základní rychlost před použitím služby VPN byla 12,62 Mb/s pro stahování a 0,85 Mb/s pro odesílání. Připojení k americkému serveru vedlo ke ztrátě rychlosti 2,91 Mb/s, což je stále skvělé i pro videochaty.

Platformy a zařízení

Jeden účet ZenMate nabízí ochranu neomezených zařízení a je kompatibilní s iOS, Android, macOS, Windows a OpenVPN. Podporuje více prohlížečů, jako je Chrome, Firefox, Opera a některé prohlížeče založené na Chromu. Díky protokolu OpenVPN můžete ZenMate nainstalovat na širokou škálu herních konzolí a operačních systémů, jako jsou Ubuntu a Raspberry Pi.

windowsmaclinuxandroidioschromefirefoxopera

Umístění serveru

Připojte se k 3600 serverům umístěným ve více než 74 zemích po celém světě. Co je na ZenMate VPN elegantní, je funkce Smart Locations, která vám umožní pohodlně vybrat server, když jste na konkrétním webu.

AlbaniaAlgeriaAndorraArgentinaArmeniaAustraliaAustriaBelgiumBosnia And HerzegovinaBrazilBulgariaCambodiaCanadaChinaCyprusCzech RepublicDenmarkEgyptEstoniaFinlandFranceGeorgiaGermanyGreeceGreenlandHong KongHungaryIndiaIran, Islamic Republic OfIrelandIsle Of ManIsraelItalyJapanKazakhstanLatviaLiechtensteinLithuaniaLuxembourgMaltaMexicoMongoliaMonacoMacaoNetherlandsNigeriaNorwayPanamaPhilippinesPolandPortugalQatarRomaniaRussian FederationSaudi ArabiaSerbiaSingaporeEl SalvadorSouth AfricaKoreaSpainSierra LeoneSwedenSwitzerlandTaiwanThailandTurkeyUkraineUnited Arab EmiratesUnited KingdomUnited StatesVenezuelaViet Nam

Zákaznický servis

Jedna věc, které si všimnete hned, když kliknete na stránku podpory ZenMate, je zjevný nedostatek možnosti živého chatu. Pro někoho to může být škoda, zejména pokud potřebujete pomoc s něčím naléhavým. Vyzkoušeli jsme jejich kontaktní formulář a byli jsme příjemně překvapeni, když jsme dostali odpověď za méně než 15 minut. Kromě toho však stránka obsahuje spoustu článků o tom, jak začít, otázky k funkcím, kroky k řešení potíží a další.

Ceník

ZenMate nenabízí bezplatnou zkušební verzi, ale má velmi velkorysou záruční dobu vrácení peněz 30 dní. V současné době má prémiový plán nabízený ve 3 úrovních: 1 měsíc, 1 rok a 3 roky. Měsíční předplatné stojí 220 Kč měsíčně, zatímco 6měsíční předplatné stojí 120 Kč měsíc (700 Kč dohromady). Nejlepší nabídku získtáte, když zaplatíte předem za předplatné na 18 měsíců, protože tehdy se měsíční poplatek snižuje na pouhých 50 Kč.
Dostat Private Internet Access - Chraňte své soukromí!
Neomezený přístup k serverům z celého světa. Ta nejvyšší rychlost. Získejte nejlepší nabídku prostřednictvím našeho odkazu...
www.privateinternetaccess.com/special-offer
Napsat recenzi na Zenmate VPN
Podělte se o své myšlenky, abyste pomohli ostatním.
Captcha
Dostat Private Internet Access - Chraňte své soukromí!
Neomezený přístup k serverům z celého světa. Ta nejvyšší rychlost. Získejte nejlepší nabídku prostřednictvím našeho odkazu...
www.privateinternetaccess.com/special-offer