Zveřejnění inzerenta

Recenze NordVPN

9,1
Velmi dobré
Náš verdikt: Vyhrála mnoho cen. Milovaná některými z největších technologických blogů. Rychlá a super soukromá. NordVPN splňuje všechny požadavky!
Dostat NordVPN - Chraňte své soukromí!
Neomezený přístup k serverům z celého světa. Ta nejvyšší rychlost. Získejte nejlepší nabídku prostřednictvím našeho odkazu...
www.nordvpn.com/speciální-nabídka

Souhrnná recenze

Společnost NordVPN odvážně slibuje, že nabízí „nejpokročilejší VPN na světě“. Zatím tento slib plní tím, že zajišťuje přísné zabezpečení a soukromí i pokročilé funkce, a to vše za opravdu příznivou cenu.

Můžete očekávat přísnou politiku „bez protokolů“, uživatelsky přívětivé rozhraní a dobře navržené aplikace, vynikající úroveň výkonu spolu s novou sadou doplňků, které ji odlišují od konkurence. Jedním z těchto doplňků je funkce WifiSec, která vás automaticky připojí k síti NordVPN, kdykoli se připojíte k zabezpečeným nebo nezabezpečeným sítím WiFi. Díky tomu budete mít jistotu, že vaše připojení je vždy soukromé.

Soukromí / Anonymita

Na rozdíl od jiných poskytovatelů, kteří nabízejí pouze jeden nebo dva bezpečnostní protokoly a další proxy jako placený doplněk, nabízí NordVPN řadu výkonných bezpečnostních protokolů, jako jsou IKEv2, OpenVPN, WireGuard a bezplatný proxy server SOCKS5 pro zabezpečení na úrovni aplikace. Nabízí také funkci kill switch, která automaticky ukončí vaše připojení k síti, která je napadena kybernetickým hackerem nebo špionem. Má přísné zásady proti protokolování a spolupráci s orgány činnými v trestním řízení. Kromě toho mají funkci s výstižným názvem WifiSec, která přeskakuje otravné reklamy a blokuje škodlivé a potenciálně škodlivé stránky.

Rychlost a spolehlivost

Jednou z věcí, která lidi odrazuje od používání služeb VPN, je to, že může dojít ke snížení rychlosti až o 60–70 %. Koneckonců, k čemu je být online, když nemůžete téměř nic dělat, aniž by se vaše připojení zpožďovalo? Naštěstí tomu tak není v případě NordVPN. Otestovali jsme její rychlost připojením k serveru v USA a ve Velké Británii a zaznamenali jsme malý pokles rychlosti v rozmezí 5 až 10 %, což je působivé.

Platformy a zařízení

Slib společnosti NordVPN, že má VPN pro VŠECHNA vaše zařízení, vás nezklame. Podporuje všechny hlavní platformy, jako jsou Windows, macOS, Linux, Android, iOS. Nabízí také šifrovaná rozšíření proxy pro Chrome a Firefox. Kromě toho je k dispozici spousta možností ruční konfigurace pro některé exotické platformy, jako je Raspberry Pi a pfSense, a také pro Windows XP, Blackberry a spoustu dalších firmwarů. A co víc, NordVPN umožňuje 6 současných připojení, což je dostatečné pro celou rodinu, nerdy nebo malou firmu.

windowsmaclinuxandroidioschromefirefox

Umístění serveru

V současné době NordVPN nabízí 5 522 serverů v 58 zemích, což je více než dostatečné pokrytí pro každodenní potřeby VPN i pro ty nejpokročilejší uživatele. Dokonce má pokrytí i v dalších oblastech, které jiní dodavatelé nepokrývají, jako je Afrika, Blízký východ, Indie a Čína.

South AfricaEgyptAustraliaNew ZealandKoreaSingaporeTaiwanViet NamHong KongIndonesiaThailandJapanMalaysiaUnited KingdomNetherlandsGermanyFranceBelgiumSwitzerlandSwedenSpainDenmarkItalyNorwayAustriaRomaniaCzech RepublicLuxembourgPolandFinlandHungaryLatviaRussian FederationIcelandBulgariaCroatiaMoldovaPortugalAlbaniaIrelandUkraineCyprusEstoniaGeorgiaGreeceSerbiaSloveniaSlovakiaAzerbaijanMacedoniaBosnia And HerzegovinaIndiaTurkeyIsraelUnited Arab EmiratesUnited StatesCanadaMexicoBrazilCosta RicaArgentinaChile

Zákaznický servis

Líbí se nám, že NordVPN nabízí možnost živého chatu 24/7, která je přístupná na jejich webu. Nabízejí dokonce podporu chatu i v dalších jazycích kromě angličtiny. Snažili jsme se spojit s podporou a dali jsme jí několik základních a technických otázek. Odpovědi byly přímé, stručné a zdvořilé. Navigace na stránce podpory je také velmi snadná se samostatnými kategoriemi nejčastějších dotazů, obecných informací, fakturace a připojení.

Ceník

NordVPN v současné době nabízí 4 all-inclusive plány. V podstatě dostanete stejné funkce v každém plánu a cena se liší v závislosti na délce předplatného. Je pochopitelné, že čím delší závazek, tím je levnější. Mají měsíční plán, který stojí 260 Kč. Pokud se zavážete k jednoletému předplatnému, měsíční poplatek se sniží na 130 Kč měsíčně, zatímco dvouletý plán je k dispozici za 110 Kč měsíčně. Tříleté předplatné je samozřejmě nejlevnější, protože měsíčně platíte pouze 75 Kč, což je úspora 70 %! Bez ohledu na to, jaké předplatné si vyberete, jste kryti 30denní zárukou vrácení peněz.
Dostat NordVPN - Chraňte své soukromí!
Neomezený přístup k serverům z celého světa. Ta nejvyšší rychlost. Získejte nejlepší nabídku prostřednictvím našeho odkazu...
www.nordvpn.com/speciální-nabídka
Napsat recenzi na NordVPN
Podělte se o své myšlenky, abyste pomohli ostatním.
Captcha
NordVPN Uživatelské Recenze
  • „Všechno v pořádku! Tým dává odpověď velmi rychle, pokud potřebujete pomoc a připojení rychle a bezpečně.“
  • „Líbí se mi, že Nord mohu používát na androidu i windowsu, jediný problém, který mám, že připojení na androidu je pomalejśí, protože na počítači se systémem Windows si vede mnohem lépe s vyladěním, ale zařízení Android zpomalují na 25% průměrné rychlosti stahování.“
  • „NordVPN mi poskytuje své vynikající služby již více než 2 roky. Díky, tohle funguje.“
  • „spolehlivá, rychlá, fantastická podpora..... Škoda, že Nord není také tak schopný. Možná s další aktualizací. Vřele doporučujeme!“
Dostat NordVPN - Chraňte své soukromí!
Neomezený přístup k serverům z celého světa. Ta nejvyšší rychlost. Získejte nejlepší nabídku prostřednictvím našeho odkazu...
www.nordvpn.com/speciální-nabídka