Recenze TotalVPN

8,8
Dobré
Náš verdikt: Po naší obsáhlé recenzi TotalVPN je náš výsledek vlastně poměrně jasný: TotalVPN mistrovsky kombinuje užitečnost, rychlost a důvěryhodnost. Vychází tak jako špičková volba pro každého, kdo hledá účinné a robustní zabezpečení na internetu. Díky špičkovým aplikacím spojených s rozsáhlým výběrem serverů po celém světě jde o vhodnou volbu pro všechny nové i zkušené uživatele VPN.
Dostat TotalVPN - Chraňte své soukromí!
Neomezený přístup k serverům z celého světa. Ta nejvyšší rychlost. Získejte nejlepší nabídku prostřednictvím našeho odkazu...


Shrnutí recenze

Ve své podstatě je TotalVPN bezproblémové a efektivní řešení VPN, které se zaměřuje na každodenní používání internetu. I když nenabízí některé propracované funkce, které najdete u luxusnějších značek VPN, tak rozhodně při poskytování základních funkcí nezaostává. Jde o jasnou volbu pro ty, kdo hledají svobodu na internetu, silnější ochranu v digitálním světě a anonymitu bez nějakého složitého nastavování.

Soukromí/anonymita

Když si zvolíte TotalVPN, tak se rozhodujete pro robustní ochranu proti narušení vašeho soukromí na internetu. V samotném srdci jejich slibu je přísná politika proti ukládání logů. To znamená, že vaše návyky procházení webů, záznamy vyhledávání a online interakce jsou jen a pouze vaše. Kromě toho používají špičkové AES 256bitové šifrování, které vám garantuje, že všechna přenášená data jsou chráněna před zvídavýma očima. V online prostředí, kde vaše IP adresa může říct plno věcí o vašich návycích, vám TotalVPN nabídne digitální anonymitu. Zakryje vaši skutečnou IP adresu, čímž bude nesmírně těžké sledovat váš průchod internetem. A díky široké síti serverů budovaných po celém světě je ještě obtížnější zaměřit vaše aktivity na konkrétní místo.

Kromě šifrování nabízí TotalVPN bezchybnou funkci VPN „killswitch“, která vás chrání před úniky DNS. Vaše anonymita je stále chráněna, i když u vašeho internetového připojení dojde k neplánovanému přerušení. Kromě toho TotalVPN respektuje celou řadu potřeb své zákaznické základny. Svůj zážitek z používání si můžete upravit zvolením protokolu OpenVPN nebo IKEv2. Můžete tak zvolit ideální kombinaci většího soukromí a lepšího výkonu.

Nemáte úplně dobrý pocit z toho, když se připojujete na veřejnou Wi-Fi? S TotalVPN se nemusíte ničeho bát. Okamžitě zabezpečí otevřené Wi-Fi sítě, ochrání vás před zvědavci a hackery, kteří se zaměří na vaše cenné informace. Vaše data zůstanou šifrovaná a v bezpečí. TotalVPN si uchovává pouze nezbytné základní údaje a zajišťuje, aby vaše online aktivity nebyly ukládány. Navíc si díky jejich mobilním aplikacím můžete užívat soukromí i na cestách. Jednoduše řečeno vám TotalVPN dá nástroje, se kterými můžete procházet web s důvěrou a bezpečností.

Rychlost a spolehlivost

Zkušení uživatelé VPN už ví, že rychlost je často velmi důležitý aspekt a v našich testech TotalVPN skutečně vyčnívá. Během našich hodnocení jsme provedli testy rychlosti a připojovali se na nejrůznější servery po celém světě. Při připojení na server v USA jsme zaznamenali skvělých 95 MB/s, což je jen o něco méně než rychlost našeho připojení 100 MB/s. Při připojení na servery ve VB jsme dosáhli na úctyhodných 92 MB/s. Nakonec jsme se připojili ještě dále do Austrálie, kde rychlost činila 87 MB/s.

S těmito výsledky můžete sledovat videa v HD rozlišení vskutku odkudkoli a hraní her bude také bez problémů. U mnoha různých VPN pravidelně dochází z nejrůznějších zádrhelům, které vedou k poklesům rychlosti. Během testování TotalVPN jsme však nic takového nezaznamenali a naše používání nebylo nějak přerušováno. Tyto testy jen podtrhují závazek TotalVPN zajistit, aby váš online zážitek nebyl jen bezpečný, ale i bezproblémový a efektivní.

Platformy a zařízení

TotalVPN rozumí různorodému technologickému ekosystému, ve kterém žijeme. Je kompatibilní s celou řadou zařízení, včetně počítačů (Windows i Mac), mobilních telefonů (včetně Androidu a iOS), chytrých televizí a i herních konzolí jako jsou PlayStation a Xbox. Kromě základní kompatibility vyniká TotalVPN v tom, jak uživatelsky přívětivá celá platforma je. Uživatelsky přívětivé rozhraní se stará, aby mohli službu snadno a rychle začít používat i lidé, kteří byli dosud VPN nepolíbeni. Ať už jste v digitálním světě ostřílený odborník nebo zrovna začínáte, TotalVPN se postará, aby váš zážitek byl bezchybný na všech platformách.

windowsmacandroidios

Umístění serverů

TotalVPN má přes 50 serverů, které se nachází ve 30 zemích, včetně USA, Velké Británie, Kanady, Singapuru, Španělska, Mexika a dalších. Ať už jste v samém srdci rušného města nebo v odlehlém koutu světa, bezpečné a rychlé připojení přes TotalVPN budete mít vždy na dosah ruky. Toto rozsáhlé a rozmanité rozšíření serverů negarantuje jen špičkovou rychlost připojení, ale také slibuje bezproblémové a nerušené prohlížení webu bez ohledu na to, kde zrovna jste.

United StatesAustraliaAustriaBelgiumBrazilBulgariaCanadaChileCzech RepublicDenmarkFinlandFranceUnited KingdomGermanyGreeceHong KongHungaryIcelandIrelandIsle Of ManIsraelItalyJapanMexicoMoldovaNetherlandsNew ZealandNorwayPolandRomaniaSerbiaSingaporeSloveniaSpainSwedenSwitzerland

Zákaznická podpora

Navigace v digitální sféře není bez zádrhelů. TotalVPN si to uvědomuje a proto společnost investovala značné peníze do zákaznické podpory. Uživatelé mohou vyhledat okamžitou pomoc díky nepřetržitému chatu. Jde jen o další dílek jejich závazku plnit očekávání uživatelů a dělat vše pro jejich spokojenost. Pro ty, kteří hledají odpovědi na obecnější otázky, je připravena sekce s často kladenými dotazy, kde najdete plno užitečných informací ve velmi přehledném provedení.

Ceník

Obvykle se říká, že „dostanete to, co si zaplatíte“ a je to obvykle pravda, ale s TotalVPN je to ještě mnohem lepší. Své služby nabízí potenciálním uživatelům ve slušné bezplatné verzi a jejích prémiové balíčky jsou pak opravdu lákavé. Nyní jsou k dispozici za bezkonkurenční cenu jen 1,59 $ za měsíc. Kromě pokročilých VPN funkcí dostanete také extra licence a antivirovou ochranu. Bojíte se platit za služby na měsíc dopředu? Pro klid na duši máte garanci 30 dní na vrácení peněz. Navíc se jejich včasné propagační nabídky postarají, abyste měli vždy pocit, že jste své peníze dobře investovali.

TotalVPN je s dobrým mixem rychlosti, bezpečnosti a jednoduchosti přední společností v odvětví VPN služeb. Pokud hledáte spolehlivé VPN řešení, bude TotalVPN určitě stát za zvážení.
Dostat TotalVPN - Chraňte své soukromí!
Neomezený přístup k serverům z celého světa. Ta nejvyšší rychlost. Získejte nejlepší nabídku prostřednictvím našeho odkazu...
Napsat recenzi na TotalVPN
Podělte se o své myšlenky, abyste pomohli ostatním.
Captcha
Dostat TotalVPN - Chraňte své soukromí!
Neomezený přístup k serverům z celého světa. Ta nejvyšší rychlost. Získejte nejlepší nabídku prostřednictvím našeho odkazu...